کار اینترنتی یا کسب و کار اینترنتی؟ | بلاگ

کار اینترنتی یا کسب و کار اینترنتی؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

کسب و <a href='http://aaratise.niloblog.com/p/8/'>کار</a> اینترنتی

 

پیش از پاسخ دادن به سوال مطرح شده در تیتر مطلب، ابتدا باید تعریف مشخصی از ” کار اینترنتی ” و “کسب و کار اینترنتی ” ارائه دهم تا با درک ماهیت و تفاوت این دو عبارت، بتوان در مورد انتخاب کار یا کسب و کار اینترنتی بهتر تصمیم گیری نمود.

کار اینترنتی
کار اینترنتی در تعریف علمی عبارت است از شغلی که در بستر اینترنت محقق شود ( عدم نیاز به مراجعه حضوری در شرکتها ) و بتوان در خانه و اصطلاحاً به صورت دورکاری وظایف محوله را انجام داد. کار اینترنتی همچون سایز مشاغل وظایفی مشخص با درآمد ماهانه دارد.

کار اینترنتی با کسب درآمد اینترنتی نیز متفاوت است. در کسب درآمد اینترنتی وظایف مشخص و درآمد ثابت وجود نداشته و صرفاً از ابزارها و روشهای موجود بتوان حداکثر میزان درآمد ممکن را کسب نمود. در واقع عبارت کسب درآمد اینترنتی بسیار عام تر و ساده تر به این مبحث توجه داشته و معمولاً به صورت مقطعی و با درآمد نه چندان زیاد می باشد.

کسب و کار اینترنتی
این عبارت، نگاه کلان تر، حرفه ای تر و تخصصی تری به مقوله کار و تجارت اینترنتی دارد. کسب و کار اینترنتی به معنی راه اندازی و مدیریتی یک بیزینس است که به طور کامل، کلیه خدمات خود را به صورت آنلاین انجام می دهد. در واقع همچون سایر شرکتها به دفتر، تجهیزات، سرمایه و پرسنل متخصص نیاز دارد اما خدمات و تراکنشها از طریق اینترنت صورت می گیرد.

کار اینترنتی یا کسب و کار اینترنتی؟
تصویر زیر مربوط به میزان جست و جوی این دو عبارت در گوگل و توسط کاربران ایرانی می باشد. همانطور که مشخص است عموم مردم با تصور آنکه می توان از طریق اینترنت شغلی ثابت و با درآمد مشخص داشت عبارت ” کار اینترنتی “که تعریف عام کسب و کار اینترنتی است را بیشتر جست و جو می کنند و این روند نیز در حال افزایش است.

 

برای مطالعه ادامه مطلب، روی لینک زیر کلیک کنید:

کار اینترنتی یا کسب و کار اینترنتی؟

کاریابی اینترنتی,کاریابی اینترنتی در مشهد,کار بازار یابی اینترنتی,یافتن کار اینترنتی,...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 27 مهر 1395 ساعت: 10:04