بررسی قابلیتها و محدودیتهای تلگرام | بلاگ

بررسی قابلیتها و محدودیتهای تلگرام

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

تلگرام یک مسنجر تحت موبایل و ویندوز بین المللی بوده که یک پنجم ترافیک آن مربوط به ایران می باشد.این رقم چشم گیر گواه محبوبیت و گسترش استفاده از تلگرام در ایران نسبت به وایبر، واتس اپ، لاین، تانگو، بیسفون و ... می باشد.( البته به علت عمر کمتر این اپ نسبت به محصولات مشابه، ممکن است علت این امر، پایین بودن آمار نفوذ تلگرام در سایر کشورها باشد )

در این مطلب سعی دارم با معرفی برتریهای تلگرام نسبت به سایر اپلیکیشنهای مشابه، دلایل گرایش بی سابقه کاربران تلفنهای هوشمند به این اپلیکیشن را بررسی کرده و در ادامه، محدودیتهای آن را نیز ارائه نمایم :

ویزگیهای تلگرام:

1-سرعت بسیار بالا در اجرا و انتقال داده

پیش از تلگرام، وایبر روند رو به رشدی را در ایران طی می کرد که به دلیل اختلالات یا سایر مسائل، سرعت اجرا و انتقال داده ها در این اپ بسیار کاهش یافت.در چنین فضای نارضایتی از وایبر، تلگرام با سرعتی مثال زدنی در تلفنهای همراه گسترش پیدا کرد.

2-رابط کاربری بهینه با تجربه کاربری لذت بخش

فرآیند عضویت، ارسال پیام و فایل و استیکر، مسنجر ویندوز، ساخت گروه، لینک عضویت در گروه و ... از قابلیتهای ممتاز تلگرام بوده به گونه ای که نحوه استفاده کاربر از اپ را ساده تر می کند.همچنین طراحی فلت، تنوع استیکرها،امکان فوروارد کردن مطالب و پاسخ به مطالب نیز تجربه لذت بخشی را برای کاربران فراهم نموده است

 

برای مطالعه ادامه مطلب، به وبسایت منبع این مقاله مراجعه کنید(روی لوگو کلیک کنید )

...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : سه شنبه 27 مهر 1395 ساعت: 10:08