درآمد اپلیکیشن طاقچه در اسپانسرینگ “بخون و ببر” خندوانه | بلاگ

درآمد اپلیکیشن طاقچه در اسپانسرینگ “بخون و ببر” خندوانه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 

مدتهاست که صدا و سیما به محلی برای تبلیغ و معرفی اسپانسرها تبدیل شده است؛ تبلیغاتی که گاهاً برای مخاطب آزاردهنده اما برای اسپانسر درآمدزا می باشد. به همین دلیل، تصمیم گرفتم درآمد اپلیکیشن طاقچه را به عنوان اسپانسر خوب و موفق برنامه خنداونه محاسبه کنم.

طاقچه و فیدیبو دو استارتاپ موفق ایرانی در حوزه عرضه کتاب الکترونیک بوده که سهم بازار موجود را به خود اختصاص داده اند. گرچه بازار کتابخوانی ایران داغ نیست اما بدون شک، این دو اپلیکیشن تاکنون توانسته اند کتابخوانها را جذب و فروش بالایی را تجربه کنند.

اما از دو رقیب، تبلیغات و حضور فیدیبو را در رسانه های آنلاین و غرفه های نمایشگاهی دیده بودیم در حالیکه کمتر خبری از طاقچه مطرح بود. اما یک اقدام طاقچه سبب شد تا چند برابر دستاوردهای فیدیبو را در مدت زمانی کم و به شکلی بسیار پربازده نصیب خود کند.

این دستاوردها را می توان پرش بلند طاقچه در رقابت با تنها رقیب خود دانست. لذا اگر در تیتر مطلب، به درآمد اپلیکیشن طاقچه اشاره شده منظور درآمدهای مادی و غیر مادی آن است که در زیر بیان می کنم:

 

درآمد اپلیکیشن طاقچه : تحکیم جایگاه برند
به لطف تلاش خندوانه برای گسترش فرهنگ مطالعه و دید کاملاً مثبتی که به این برنامه در جامعه وجود دارد مسابقه “بخون و ببر ۲” با استقبال وسیعی همراه شد. در این مسابقه، چالش مثبتی را با جوایز نقدی ارزشمند مطرح کردند که سبب شد موارد زیر با نام اپلیکیشن طاقچه پیوند خورده و نتایج ارزشمندی را برای آن به ارمغان بیاورد:

 

برای مشاهده متن اصلی مقاله، به لینک زیر در سایت آراتیس مراجعه کنید:

درآمد اپلیکیشن طاقچه در اسپانسرینگ “بخون و ببر” خندوانه

...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : سه شنبه 27 مهر 1395 ساعت: 10:04