استراتژی توسعه نت برگ : آغاز بی پایان یک برند | بلاگ

استراتژی توسعه نت برگ : آغاز بی پایان یک برند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

نت برگ

داستان آغاز به کار نت برگ را بارها از زبان بنیانگذار آن شنیده ایم؛ داستان آموزنده ای که هر بار نکته جدیدی برایمان دارد. اما این بار، روایت مفصلی از استراتژی توسعه این برند را با هم می خوانیم.

اینکه نت برگ، اولین سایت تخفیف گروهی ایران است یا تخفیفان، موضوع این مقاله نیست؛ زیرا در حال حاضر به خوبی می دانیم اولین هر کدام که باشد، بزرگترین تخفیف گروهی ایران نت برگ است.

نت برگ، از همان ابتدای امر سرعت رشد بیشتری داشته و هم زمان با افزایش تعداد آفرهای خود، تعداد منابع انسانی اش نیز افزایش می یافت. در مرحله بعد،  کسب و کارهای اینترنتی خود را گسترش داد به گونه ای که امروز  خانواده بزرگ نت برگ در ساختمانی شش طبقه در تهران به رشد و توسعه خود مشغولند.

استراتژی توسعه نت برگ، با نت برگ شروع شد و به تیک۸ رسید، پس از آن شاهد چیلیوری بودیم و امروز هم کوچترین عضو این خانواده، کلیکس نام دارد.

در ادامه، چرایی بزرگ شدن نت برگ و به طور کلی استراتژی توسعه حاکم بر این سازمان را با هم بررسی می کنیم:

 

نت برگ: برگ برنده
موفقیت سایت تخفیف گروهی نت برگ سبب شد تا این سایت، برگ برنده بنیانگذاران آن برای آغاز استراتژی توسعه ای هدفمند باشد. گرچه این موفقیت به سادگی به دست نیامد اما باعث شد تا موفقیت سایر سایتهای این مجموعه، با دشواری و چالش کمتری همراه باشد.

نت برگ توانست جای خود را در تهران محکم کرده و به تدریج در سایر شهرستانها هم حضور پیدا کند.همین امر سبب شده تا سایت نت برگ به عنوان هسته اصلی بیزینس این سازمان تلقی شده و توسعه کسب و کارشان حول این محور و خدمت رسانی به آن انجام شود.

تداوم تبلیغات دیجیتال، آفلاین و صدا و سیمایی نت برگ نشان می دهد که هنوز درصد زیادی از بازار تخفیف گروهی کشور بالفعل نشده و این برند در تلاش است تا ضمن توسعه خود در سراسر کشور، سهم بازار خود را نیز افزایش دهد.

 

جهت مطالعه ادامه مطلب و متن کامل مقاله، به سایت آراتیس مراجعه نمایید:

استراتژی توسعه نت برگ : آغاز بی پایان یک برند

 

...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : سه شنبه 27 مهر 1395 ساعت: 10:04