سفارشی سازی خرید مشتری، مزیت رقابتی نو در ایران با پرپروک | بلاگ

سفارشی سازی خرید مشتری، مزیت رقابتی نو در ایران با پرپروک

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

سفارشی سازی خرید (Personalized shopping) از ترندهای محبوب و مطرح برندها جهت افزایش فروش و وفادارسازی مشتریان بوده که بدون شک، تاثیر بسیار زیادی هم در تحقق این دو هدف دارد.

با وجود مزایای سفارشی سازی خرید برای برند، همه برندها نمی توانند برای محصولات و خدمات خود از این روش استفاده نمایند چرا که در روند تولید، هماهنگی واحدهای تولید و آموزش پرسنل مربوطه و به طور کلی سیستم تولید و عرضه محصول یا خدمت خلل ایجاد می کند.

به همین دلیل باید با برنامه ریزی بسیار دقیق و پیش بینی تمام شرایط احتمالی از سفارشات مشتری، زیرساختهای این مدل سرویس دهی را فراهم نمود.

تا حدودی می توان نمونه خدمات سفارشی سازی خرید را در انتخاب آپشن های دلخواه خودرو در ایران مشاهده نمود که البته با سطح کیفی پایینی انجام می گردد.

اما اینبار، یک برند در فضای آنلاین توانسته این امر را به بهترین شکل اجرا کرده و نام خود را بر سر زبانها بیاندازد.”پرپروک” نام برندی از رستورانهای زنحیره ای بوده که با که تصمیم صحیح، به جای آنکه فروش اینترنتی خود را به زودفود یا ریحون بسپارد سیستم فروش اینترنتی اختصاصی و پیشرفته ای را با رویکرد ” سفارشی سازی خرید ” طراحی و اجرا کرده است.

 

مشاهده متن کامل این مقاله و دانلود PDF آن در سایت آراتیس:

سفارشی سازی خرید مشتری، مزیت رقابتی نو در ایران با پرپروک

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 27 مهر 1395 ساعت: 10:04