تبلیغات همسان در ایران:ترند جدید تبلیغات اینترنتی و ورود رقبای خارجی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  تبلیغات همسان یا Native Ads از جمله روشهای جدید تبلیغات اینترنتی بوده که می تواند بخشی از ضعف و کاستی های تبلیغات بنری را برطرف نماید.

  تقریباً می توان تبلیغات همسان در ایران را یک ساله در نظر گرفت اما در همین مدت کوتاه، علاوه بر رقابتی شدن بازار آن، استقبال آگهی دهنده‌ها و نیز نمایش دهندگان آگهی قابل توجه بوده است.

  در ادامه، ضمن مروری بر ماهیت این مدل تبلیغات دیجیتال، اصلی ترین رقیبان داخلی آن را معرفی کرده و سپس خبر ورود رقبای خارجی را بررسی خواهیم کرد.

  تبلیغات همسان یا بومی

  تبلیغات همسان یا بومی، نوعی تبلیغات مبتنی بر محتوا بوده که به جای عدم ارتباط موضوعی با نمایش دهنده (وبسایت یا اپلیکیشن)، منطبق بر محتوای موجود در پلتفرم نمایش دهنده می باشد.

  به عبارت دیگر، از نظر ظاهری و موضوعی با محتوایی که مخاطب در سایت یا اپلیکیشن مطالعه می کند مرتبط بوده و حس ناهمگونی در خواننده ایجاد نمی شود.

  مثلاً فرض کنید مطلبی در زمینه برترین مدلهای تلفن همراه در یک وبسایت مطالعه می کنید؛ حال بدون خللی برای مطالعه و مزاحمتی برای شما، مقالات مرتبط دیگری از سایر سایتها و یا تبلیغ فروش همان مدل موبایلها در فروشگاه های اینترنتی را مشاهده خواهید کرد.

  حال اگر به صفحه نقد و بررسی یک خودرو بروید نیز مطالبی در مورد خودرو و یا آگهی های فروش خودرو به شما نمایش داده خواهد شد.

  حال تبلیغات همسان را با بنرهای تبلیغاتی مقایسه کنید! کدام یک برای شما بهتر است؟!

  -------------------

  ادامه مقاله»»» تبلیغات همسان

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : شنبه 4 شهريور 1396 ساعت: 13:33
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها