سوپرمارکت اینترنتی در مسیر امپراطوری آنلاین(بهترین ها کدامند؟)

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  شاید شما بر این نظر باشید که خرید کالاهای مصرفی از سوپرمارکت اینترنتی امری نامعقول یا حداقل غیر ضروری و خارج از اولویت ها و نیازهای مردم می باشد.

  سهولت دسترسی به انواع کالاهای مصرفی، عدم رقابت و تمایز چشمگیر بین محصولات مصرفی سوپرمارکتی و حساسیت خرید مواد غذایی از جمله مواردی است که سبب می شود طیف وسیعی از مردم، ایده سوپرمارکت اینترنتی را جدی نگیرند!

  گرچه موانع بیان شده در جمله قبل صحیح بوده و از چالشهای سوپرمارکت های آنلاین به شمار می رود اما نکته اینجاست که این چالشها، راهکارهایی ساده داشته و با نگاهی به گذشته می توان فهمید که به راحتی می توان از آنها عبور کرد:

  • ۱۰ سال پیش خرید اینترنتی امری نامعقول به نظر می رسید (دیجی کالا)
  • ۷ سال پیش سفارش اینترنتی غذا عجیب به نظر می رسید (زودفود)
  • ۳ سال پیش درخواست اینترنتی تاکسی دربست خنده دار به نظر می رسید (تاکسی یاب=>اسنپ)

  البته در سالهای گذشته همگی با اطمینان از عدم موفقیت این سایتها در مقابل بازار سنتی و گرایش مردم به خرید حضوری و تلفنی صحبت می کردند. اما این سایتها – و سایر برندهای موفق کنونی – با پافشاری بر تغییر عادات خرید مردم و ارائه خدمات به صورت اینترنتی توانستند نقش مهمی در تغییر الگوهای خرید و زندگی مردم ایران ایفا کنند.

  حال در شرایط فعلی، نوبت به خرید کالاهای مصرفی در سوپرمارکت اینترنتی رسیده و امروز، رقابت نه در حوزه فروش اینترنتی کالاهای دیجیتال، پوشاک و خدمات مسافرتی(بلیط و رزرو هتل)، بلکه در کالاهای مصرفی و مواد غذایی می باشد.

  ادامه مقاله»»» سوپرمارکت اینترنتی در ایران

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : شنبه 4 شهريور 1396 ساعت: 13:33
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها