روشهای ترویج فروش فیدیبو را بهتر بشناسید | بلاگ

روشهای ترویج فروش فیدیبو را بهتر بشناسید

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 

در فضای رقابتی کسب و کارها و نیز کسب و کارهای نوآور، استفاده از روشهای ترویج فروش می تواند گره کور درآمدزایی استارتاپها را بگشاید.

شکی نیست که هر روش ترویج به فروش بالا منجر نخواهد شد و تنها آن دسته از تکنیکهای فروش که با تحقیق از فضای بازار و با شناخت کافی از مشتری طراحی و اجرا شوند احتمال موفقیتشان دور از انتظار نخواهد بود.

تا چندی پیش فیدیبو را یک استارتاپ آپ می نامیدیم اما شاید امروز بتوان آن را یک کسب و کار اینترنتی موفق و سودآور در نظر گرفت.

تیم جوان و نخبه فیدیبو توانستند روند رشد خود را حفظ کرده و حضور فعالی در فضای آنلاین، رویدادهای آفلاین و در جمع علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی داشته باشند.

چندی پیش بود که نرم افزار ویندوز فیدیبو نیز در اختیار کاربران این اپلیکیشن قرار گرفت؛ فتح قله های حضور در تلفن های همراه برای بلندپروازی تیم فیدیبو کافی نبوده و این بار، به سراغ رایانه های شخصی نیز آمده اند.

هدف این مقاله، اشاره به روشهای ترویج فروش فیدیبو می باشد که به طور مستمر انجام می گردد. این چند روش جز استراتژی جذب مشتری و افزایش فروش فیدیبو می باشد که فارغ از سایر کمپینها دنبال می شوند.

 

برای مطالعه متن کامل این مقاله، به لینک زیر در آراتیس مراجعه کنید:

روشهای ترویج فروش فیدیبو را بهتر بشناسید

روشهای ترویج فروش,...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : سه شنبه 25 آبان 1395 ساعت: 2:02