تحلیل یک خبر : از دیجی کالا تا دیجی استایل | بلاگ

تحلیل یک خبر : از دیجی کالا تا دیجی استایل

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

دیجی استایل

روز گذشته مانی قاسمی در دیجیتاتو، خبر ورود دیجی کالا را با نامی جدید در حوزه مد و پوشاک اعلام کرد. فارغ از صحت و سقم این خبر و سایت جدید – که دیجی استایل – نام گرفته، ذکر نکات زیر در مورد آن را مهم می دانم:

  • از اوایل سال گذشته مطلع شدم که مدیران دیجی کالا قصد دارند کتگوری پوشاک خود را نه در دیجی کالا، بلکه در دامنه و برندی جدید عرضه کنند. از همان ابتدا این سوال مطرح شده بود که با وجود عرضه انواع محصولات در این سایت، چرا محصولات مد و پوشاک باید در دامنه ای جدید ارائه شود. پاسخ های احتمالی این امر، بحث مالکیت، امکانات و منابع، استراتژی های فروش، رقابت متمرکز با سایتهای مشابه، عدم گسترش هویت برند دیجی کالا به حوزه تخصصی مد و مواردی از این دست مطرح شد.
  • با توجه به منابع و امکانات دیجی کالا، انتظار می رفت این تصمیم در مدت زمان کمتری محقق شود. در نیمه دوم سال گذشته هم آگهی های استخدام نیروهای مرتبط با حوزه مد از جمله عکاس صنعتی، مدیر فروش کتگوری پوشاک و … نیز منتشر شد که راه اندازی این سایت را نوید می داد اما این امر در نیمه دوم سال ۹۵ انجام شد.
  • پیش از پیدایش دیجی استایل، دیجی کالا تصمیم داشت سایت شیکسون را به عنوان برند مد و پوشاک خود مطرح کند. در این راستا، جلسات ....

 

ادامه مقاله را در سایت آراتیس مطالعه کنید:

تحلیل یک خبر : از دیجی کالا تا دیجی استایل

 

تحلیل یک خبر,تحلیل یک خبر اقتصادی,تحلیل یک سیستم خبره,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 27 مهر 1395 ساعت: 10:04