تحلیل دو خبر از بامیلو:بلک فرایدی و پیوند با موزاندو | بلاگ

تحلیل دو خبر از بامیلو:بلک فرایدی و پیوند با موزاندو

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 

خوشبختانه بامیلو و موزاندو برای همه کاربران اینترنت آشنا هستند! دو مجموعه از یک کمپانی بین المللی که سعی دارند بازار خرید آنلاین را از سیطره دیجی کالا خارج نمایند.پس بدون مقدمه سراغ اصل مطلب رفته و دو رویداد اخیر این دو سایت را بررسی می کنم.

خبراول ) جلب توجه عمومی با پیوستن موزاندو به بامیلو

تقریباً تمام وبمسترها و کاربران حرفه ای اینترنت می دانند که بامیلو و موزاندو ( و همچنین سایت بدوفود ) متعلق به راکت اینترنت ( روناک ) می باشد.از همان ابتدا مشخص بود که عمده تمرکز این کمپانی روی بامیلو بوده و قصد دارد این سایت را به برگ برنده خود در میدان رقابت کسب و کارهای اینترنتی ایرانی تبدیل کند. به همین دلیل همواره تبلیغات بامیلو چندین برابر موزاندو و بدوفود انجام می شد.

اما نکته ای که کمتر به آن توجه شده این است که عمده کاربران اینترنت از داستان پشت پرده این سایتها و حتی از وجود راکت اینترنتی بی خبر بوده و خبر پیوستن این دو سایت برای آنها بسیار جذاب و بزرگ بوده است. اما با در نظر گرفتن این نکته که بامیلو یه بازار اینترنتی و موزاندو یک بازارچه اینترنتی می باشد سوال اینجاست که آیا علنی کردن این اتحاد با برنامه ریزی قبلی بوده و یا خیر.

پاسخ ) این خبر صرفاً با هدف ایجاد جنجال رسانه ای و جلب توجه عمومی صورت گرفته است. زیرا در حال حاضر این دو سایت مطابق قبل اداره شده و صرفاً در برخی برنامه های مختصر تخفیف و بنرهای تبلیغاتی در کنار هم قرار می گیرند. این مورد با توجه به اینکه خبر پیوستن این دو سایت در کمتر از دو هفته از شروع بلک فرایدی بامیلو منتشر شده است؛یعنی خبری که قصد داشت توجهات عمومی را به سمت بامیلو بکشاند و سپس خبر اصلی را که همان ” جمعه سیاه ” است برای توجهات جلب شده ارائه دهد.

 

مطالعه ادامه مطلب و مشاهده تصاویر در لینک زیر:

کلیک کنید


 

 

 

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : سه شنبه 27 مهر 1395 ساعت: 10:05