با ” گل یا پوچ ” شانس خود را به چالش بکشید!

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

   

  در فضای رقابتی که مشتریها با هجمه تبلیغات مواجه هستند کمپینهای بازاریابی و تبلیغات آنلاین به سمت سوژه های خلاقانه پیش می روند؛هر چه خلاقیت و ایده پردازی کمپین بیشتر باشد توجه بیشتری به محتوای آن جلب خواهد شد.گرچه موفقیت یک کمپین مارکتینگ فقط به ایده خلاقانه محدود نشده و عواملی نظیر ارتباط ایده با مخاطبان، محتوای کمپین،نحوه شرکت در کمپین،جوایز و … در این موفقیت سهیم هستند اما می توان قاطعانه اظهار نمود که یک ایده خوب می تواند برند شما با سرعت زیادی همه گیر کند.

  از ۱۲ دی ماه، زودفود به عنوان اولین و معتبرترین برند سفارش اینترنتی غذا در ایران، کمپین خلاقانه و جذابی را اجرا کرده که در آن بسیاری از فاکتورهای لازم برای موفقیت یک کمپین آنلاین بازاریابی را رعایت کرده است.کمپین ” گل یا پوچ، بدون پوچ! ” شما را با چالشی جذاب و نفس گیر مواجه می کند تا با سفارش آنلاین از سایت زودفود،کد انتخاب جایزه دریافت کرده و جایزه تان را بدون قرعه کشی و با شانس انتخاب کنید!

  در این کمپین، شما بعد از دریافت کد جایزه، به صفحه فرود مسابقه رفته و از بین هزار دایره، یکی را انتخاب می کنید.دایره های سبز رنگ، جوایزی هستند که در همان صفحه تعداد هر کدام بیان شده است؛ جوایزی شامل تخفیف ۵ هزار تومانی بلیط سینما تا گوشی آیفون!

  و اما نقاط قوت و ویژگی های بارز این کمپین را برای شما در لینک زیر بیان می کنم:

   

  http://aratis.ir/2615

  نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 27 مهر 1395 ساعت: 10:05
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها